Dodano: 2020-03-28, śp. Włodzimierz Brzeziński

W dniu 7 października 2016 roku zmarł nasz parafianin, mieszkaniec Jugowa śp. Włodzimierz Brzeziński. Pan Włodzimierz urodził się 3 września 1960 roku w Nowej Rudzie. Wychowywał się w rodzinie państwa Izydora i Jadwigi Brzezińskich wraz z bratem i siostrą. W Jugowie uczęszczał do szkoły podstawowej, a następnie rozpoczął edukację w szkole gastronomicznej. W tym czasie uległ bardzo poważnemu wypadkowi, który zaważył na jego dalszym życiu. Następnie rozpoczął pracę jako masarz w zakładach mięsnych w Nowej Rudzie. Przepracował tam 15 lat. Został pochowany na cmentarzu parafialnym w Jugowie. Msza św. ofiarowana zmarłemu przez uczestników pogrzebu zostanie odprawiona 13 grudnia 2016 roku o godz. 17.00 w kościele parafialnym.

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.