Dodano: 2020-03-28, śp. Daniela Słomska

W dniu 7 września 2016 roku zmarła nasza parafianka, mieszkanka Jugowa   śp. Daniela Słomska. Pani Daniela urodziła się 28 grudnia 1948 roku w Nowej Rudzie. Wychowywała się w Drogosławiu w rodzinie państwa Stanisława i Czesławy Świątek, wraz z sześciorgiem rodzeństwa. Jej rodzice przyjechali na tereny zachodnie w 1945 roku z Nowego Sącza. W Drogosławiu pani Daniela uczęszczała do szkoły podstawowej i tam też poznała swojego przyszłego męża Edwarda Słomskiego, z którym w 26 marca 1967 roku w kościele św. Barbary zawarła związek małżeński. Po ślubie państwo Słomscy zamieszkali w Jugowie. Przez cały czas swojej aktywności zawodowej pracowała w TZPJ Nowa Ruda. Pani Daniela cieszyła się posiadaniem dwóch synów i trzech wnuczek. Zmarła po krótkiej chorobie w szpitalu w Kłodzku. Została pochowana na cmentarzu parafialnym w Jugowie. Msza św. w jej intencji, ofiarowana przez uczestników pogrzebu zostanie odprawiona 30 listopada o godz. 17.00 w kościele parafialnym.

Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie.