Dodano: 2020-03-26, śp. Małgorzata Jerzak

W dniu  2 czerwca 2016 roku zmarła w szpitalu w Nowej Rudzie nasza parafianka, mieszkanka Jugowa śp. Małgorzata Ewa Jerzak. Pani Małgorzata urodziła się  18. VI. 1963 roku w Nowej Rudzie, w rodzinie państwa Adama i Henryki Janik, jako jedno z trojga dzieci. W Nowej Rudzie Słupcu spędziła swoją młodość i tam pobierała nauki. W 1984 roku w tamtejszym kościele parafialnym zawarła związek małżeński z mieszkańcem Jugowa Wiesławem Jerzakiem. Po ślubie państwo Jerzakowie zamieszkali w Jugowie przy ulicy Jana. Tutaj też urodziła im się dwójka dzieci. Pani Małgorzata pracowała w noworudzkiej Diorze, a także przez kilka lat w sklepie przemysłowym w Jugowie. Cieszyła się posiadaniem jednego wnuka. Zmarła po długiej chorobie i została pochowane na cmentarzu komunalnym w Jugowie.

Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie.