Dodano: 2020-03-26, śp. Irena Piłat

W dniu 22 maja 2016 roku zmarła nasza parafianka, mieszkanka Jugowa śp. Irena Piłat. Pani Irena urodziła się 25 marca 1932 roku w miejscowości Cegielnia, jako szóste dziecko państwa Antoniego i Marii Wasielewskich. Młodość spędziła w rodzinnej miejscowości, w latach pięćdziesiątych,   wyjechała wraz z matką i rodzeństwem do Świebodzina. Tam też poznała swojego przyszłego męża Wacława Piłata. W Świebodzinie na świat przyszła starsza córka państwa Piłatów. W 1962 roku państwo Piłatowie przyjechali do Jugowa, w poszukiwaniu lepszego życia. Tutaj na świat przyszła ich druga córka. Pani Irena przez 10 lat pracowała w zakładzie przy ulicy Fabrycznej. W 2009 roku owdowiała. Doczekała się czterech wnuków i trójki  prawnuków. Została pochowana na cmentarzu parafialnym w Jugowie. Msz św. ofiarowana zmarłej przez uczestników pogrzebu, zostanie odprawiona 13 lipca o godz. 18.00 w kościele parafialnym w Jugowie.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.