Dodano: 2020-03-23, śp. Sławomir Bogusz

W dniu 4 maja 2016 roku zmarł nasz parafianin, mieszkaniec Przygórza śp. Sławomir Bogusz.

Pan Sławomir urodził się 4 lutego 1952 roku we Wrocławiu, w rodzinie państwa Zygmunta i Barbary.  Tam też  spędził młode lata i pobierał nauki. Po szkole podstawowej  ukończył Technikum Elektroniczne „Elwro” oraz studia na Wydziale Elektrycznym Politechniki Wrocławskiej. W trakcie studiów realizował również swoją pasję jako przewodnik górski. Podczas jednego z obozów górskich poznał swoją przyszła żonę. W 1980 roku Państwo Boguszowie sprowadzili się do Przygórza, gdzie Pan Sławomir rozpoczął pracę jako konstruktor w Zakładzie Produkcji Automatyki Sieciowej.

Został ojcem trójki dzieci, dbał o ich wychowanie i edukację oraz przekazywał im swoje wartości życiowe. Otaczał troską i miłością swoja rodzinę. Doczekał się również dwóch wnuczek. Miał wiele zainteresowań. Był pasjonatem historii, miłośnikiem literatury oraz wielbicielem aktywnego spędzania czasu na nartach, rowerach, kajakach i wędrówkach górskich. Odszedł tak nagle pozostawiając smutek w sercach rodziny.

Został pochowany na cmentarzu parafialnym w Przygórzu. Msza św. ofiarowana zmarłemu przez uczestników pogrzebu, zostanie odprawiona 1 lipca 2016 roku o godzinie 17:15 w kościele w Przygórzu.