Dodano: 2020-03-21, śp. Maria Narowska

W dniu 13 września zmarła w szpitalu w Gdańsku, nasza parafianka, mieszkanka Jugowa śp. Maria Narowska. Urodziła się 5 lutego 1942 roku w miejscowości Jasień w Małopolsce, jako jedno z jedenaściorga dzieci państwa Józefa i Karoliny Kupiec, z tym że dwójka rodzeństwa pani Marii zmarła w latach niemowlęcych. Przez kilka lat była wychowywana przez swoją babcię. W wieku 13 lat przybyła do Jugowa i tutaj dorastała, oraz pobierała nauki w miejscowej szkole. W 1963  roku wyszła za mąż za Wacława Melera, z którym przeżyła 25 lat w małżeństwie. Wspólnie z mężem wychowała trzy córki. W roku 1988 owdowiała.  W 1994 roku  wyszła powtórnie za mąż za wdowca Zbigniewa Narowskiego. Po roku małżeństwa w  1995 roku owdowiała powtórnie. Pani Maria pracowała przez kilkanaście lat w ZPJ Nowa Ruda, a także jako kucharka w szkole.  Przez całe życie była bardzo zaangażowana w pomoc innym ludziom. Bardzo troszczyła się o naszą parafię, wielokrotnie udzielając jej swojej pomocy. Została pochowana na cmentarzu komunalnym w Jugowie.  Msza św. w jej intencji, ofiarowana przez uczestników pogrzebu, zostanie odprawiona 30 października w kościele parafialnym w Jugowie po nabożeństwie różańcowym o godz. 17.30.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.