Dodano: 2018-03-17, ¶p. Tadeusz Słowik

W dniu 12 sierpnia 2015 roku zmarł nasz parafianin, mieszkaniec Jugowa ¶p. Tadeusz Słowik. Urodził się 11 kwietnia 1964 roku w Nowej Rudzie. Wychowywał się w rodzinie państwa Józefa i Kazimiery wraz z pięcioma siostrami. Z Jugowem był zwi±zany całe swoje życie. Po ukończeniu szkół pracował w kopalni Piast w Nowej Rudzie, aż do jej likwidacji. Od najmłodszych lat zwi±zany był z OSP Jugów. Brał czynny udział w akcjach pożarniczych, najpierw jako szeregowy strażak, a w końcu jako naczelnik OSP Jugów. W 1985 roku ożenił się z Jadwig± Cajs. Cieszył się posiadaniem trójki dzieci; córki i dwóch synów, oraz jednego wnuka. Zmarł  w domu, w otoczeniu rodziny,  po ciężkiej chorobie. Został pochowany na cmentarzu parafialnym w Jugowie. Msza ¶w. w jego intencji, ofiarowana przez uczestników pogrzebu, zostanie odprawiona 15 grudnia o godz. 17.00 w ko¶ciele parafialnym w Jugowie.

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.