Dodano: 2018-02-18, śp. Eugeniusz Długosz

Dnia 29 lipca 2015 roku, zmarł po długiej chorobie, zaopatrzony świętymi sakramentami nasz parafianin, mieszkaniec Jugowa śp. Eugeniusz Długosz. Był rodowitym jugowianinem. Urodził się 1 sierpnia 1952 roku w Jugowie, w rodzinie państwa Bolesława i Marii Długosz. Wychowywał się wraz z trzema siostrami. W Jugowie spędził całe swoje życie. Tutaj uczęszczał do szkoły, a po ukończeniu szkół podjął pracę zawodową w zakładzie w Ludwikowicach.  Wraz z rodzicami, przez wiele lat prowadził gospodarstwo rolne, które było własnością jego rodziców. Śp. Bolesław został pochowany na cmentarzu parafialnym w Jugowie. Msza św. w jego intencji, ofiarowana przez uczestników pogrzebu, zostanie odprawiona 10 grudnia o godz. 17.00 w kościele parafialnym w Jugowie.

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.