Dodano: 2016-09-15, śp. Bogdan Bednarek

W dniu 11.05. 2015r zmarł nasz parafianin Śp. Bogdan Bednarek, mieszkaniec Jugowa. Urodził sie 15.01.1960 r. w Nowej Rudzie. Wychowywał się w rodzinie państwa  Kazimiery i Jana Bednarków, wraz z dwoma braćmi.  W Jugowie   ukończył szkołę podstawową .W  roku 1978 ukończył ZSZ i uzyskał zawód elektryka. W latach 1980-1982 odbył służbę wojskową. Po odbyciu służby wojskowej 24.07.1982 poślubił swoją narzeczoną Ewę Głowacką W tym samym roku na świat przyszła ich jedyna córka Beata .Śp.  Bogdan większość życia zawodowego pracował w kopalni. W roku 2004 wydał córkę za mąż i w kolejnych latach doczekał się dwójki wnucząt Alana i Blanki. Śp. Bogdan pracował zawodowo i cieszył się udanym życiem rodzinnym, niestety w marcu 2015r nagle rozchorował się i po dwóch  Został pochowany na cmentarzu parafialnym w Jugowie.  Msza św. ofiarowana zmarłemu przez uczestników pogrzebu zostanie odprawiona 22 września o godz. 18.00 w Jugowie.

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.     .