Dodano: 2015-06-21, ¶p. Henryka Zagajewska

W dniu 31 marca 2015 roku, zmarła nasza parafianka, mieszkanka Jugowa ¶p. Henryka Zagajewska. Pani Henryka urodziła się 20 lipca 1939 roku w miejscowo¶ci Worczyn, na dawnych kresach, dzisiaj wchodz±cych w skład Ukrainy. Wychowywała się w rodzinie państwa Michała i Karoliny Jasińskich, wraz z czterema siostrami bratem. Z mam± i bratem przyjechała do Jugowa, do swojej siostry Celiny, która zamieszkała tutaj wcze¶niej.  W 1956 roku na Boże Narodzenie, wyszła za m±ż za Aleksandra Zagajewskiego, którego poznała wtedy, gdy w Ludwikowicach odbywał zasadnicz± służbę wojskow±. ¦lub państwo Zagajewscy wzięli w naszym parafialnym ko¶ciele.  W tym małżeństwie urodziło się dwóch synów i jedna córka. ¦p. Henryka cieszyła się także posiadaniem 4 wnuków i 2 prawnuków. W 1999 roku pani Henryka owdowiała. Została pochowana na cmentarzu parafialnym w Jugowie. Msza ¶w. w jej intencji, ufundowana przez uczestników pogrzebu, zostanie odprawiona 28 sierpnia o godz. 18.00.

Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie