Dodano: 2014-03-05, ¶p. Władysława Dobosz

W dniu 3 lutego 2014 roku zmarła nagle nasza parafianka, mieszkanka Przygórza ¶p. Władysława Dobosz zd. Zubek. ¦p. Władysława urodziła się 30 maja 1956 roku w Białej Wodzie, koło Bystrzycy Kłodzkiej. Jej rodzice pochodz± z okolic Zakopanego. W 1955 roku, w poszukiwaniu lepszego życia,  przybyli do miejscowo¶ci Biała Woda. Ojciec pracował w PGR, mama zajmowała się wychowaniem trójki dzieci. W 1963 roku państwo Zubek przybyli do Przygórza i tutaj nabyli gospodarstwo rolne. W 1978 roku Władysława wyszła za m±ż za Stanisława Dobosza. W tym małżeństwie doczekali się dwójki dzieci, Henryka i Annę. W 1987 roku przeżyła rodzinn± tragedię. W tym samym czasie zmarli ojciec i młodszy brat. Całe swoje życie ¶p. Władysława po¶więciła swojej rodzinie. Do końca życia troszczyła się o gospodarstwo, w którym pracowała wraz z mężem i dziećmi.

Za wszelkie dobro i miło¶ć pragn± mamie, żonie, córce i siostrze podziękować i ze smutkiem pożegnać; m±ż, dzieci, mama i brat z rodzin±.

Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie.