Dodano: 2015-06-20, śp. Krzysztof Szczerbuk

W dniu 11 marca 2015 roku zmarł nasz parafianin, mieszkaniec Jugowa, śp. Krzysztof Szczerbuk. Był rodowitym jurgowianinem, gdyż urodził się 27. IX. 1955 w Jugowie i tutaj spędził całe swoje życie. Wychował się w rodzinie Edwarda i Agnieszki i był ich jedynym synem. Po ukończeniu szkół w Jugowie i Nowej Rudzie, rozpoczął pracę na kopalni, w której przepracował 20 lat, aż do renty w 1995 roku.  25 grudnia 1976 roku  ożenił się z Haliną Kieloch, także mieszkanką Jugowa. W tym małżeństwie przyszło na świat troje dzieci; syn i dwie córki. Śp. Krzysztof cieszył się posiadaniem dwójki wnuków. Bardzo często włączał się w prace społeczne wykonywane na rzecz naszej parafii. Zmarł po długiej chorobie w szpitalu w Kłodzku. Został pochowany na cmentarzu parafialnym w Jugowie. Msza św. w jego intencji, ofiarowana przez uczestników pogrzebu, zostanie odprawiona w kościele parafialnym 27 maja o godz. 18.00.

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie