Dodano: 2015-02-28, śp. Bogdan Zieliński

W dniu 21 lutego 2015 roku zmarł nasz parafianin, mieszkaniec Jugowa śp. Bogdan Zieliński. Urodził się 4 września 1944 roku w Rakutowie. Tam wychowywał się w rodzinie państwa Stefana i Wery, wraz z ośmiorgiem rodzeństwa. W 1971 roku zawarł związek małżeński w kościele w Nowej Rudzie z  Marią Białą , która na te tereny przybyła wraz z rodziną z Torunia w 1955 roku. Po ślubie, państwo Zielińscy zamieszkali w Jugowie. Pan Bogdan pracował przez wiele lat w Nadleśnictwie, a następnie dwa lata na kopalni, z której poszedł w 1994 roku na rentę. Śp. Bogdan cieszył się posiadaniem dwójki dzieci, syna i córki, oraz dwójki wnucząt. Zmarł nagle w domu. Został pochowany na cmentarzu w Nowej Rudzie. Msza św. ofiarowana zmarłemu przez uczestników pogrzebu, zostanie odprawiona w kościele parafialnym w Jugowie  21 kwietnia o godz. 18.00.

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.     .