Dodano: 2015-02-19, ¶p. Artur Jarecki

W dniu 13 lutego 2015 roku zmarł nasz parafianin, mieszkaniec Jugowa ¶p. Artur Jarecki.  ¦p. Artur urodził się 7.VIII.1948 roku w Nowej Rudzie. Wychowywał się w Rodzinie państwa Stanisława i Zenobii, wraz z dwoma siostrami. W Nowej Rudzie uczęszczał do szkół, a następnie podj±ł studia na Politechnice Wrocławskiej. W Nowej Rudzie w 1972 roku zawarł zwi±zek małżeński z Halin± Zdunek. W tym małżeństwie urodziła się jedna córka. ¦p. Artur cieszył się także posiadaniem dwóch wnuczek. W 1973 roku podj±ł prace w KWK „Nowa Ruda”, a następnie IASE Przygórze. Od 1991 roku pełnił funkcję wiceprezesa ZPAS. Na pocz±tku 2015 roku przeszedł na emeryturę. ¦p. Artur Jarecki został pochowany na cmentarzu komunalnym w Nowej Rudzie. Msza ¶w. w jego intencji, ufundowana przez uczestników pogrzebu, zostanie odprawiona 22 kwietna o godz. 18.00  w ko¶ciele parafialnym w Jugowie.

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.     .