Dodano: 2015-02-11, śp. Ewa Keplinger

W dniu 7 lutego 2015 roku, zmarła po półrocznej, ciężkiej chorobie, w dzień swoich pięćdziesiątych pierwszych urodzin, nasza parafianka, mieszkanka Jugowa śp. Ewa Keplinger. Urodziła się 7 lutego 1964 roku w Nowej Rudzie. Wychowywała się w rodzinie państwa Lucjana i Ryszardy Sokolińskich, wraz z młodszym bratem. Była rodowitą noworudzianką i tam uczęszczała do szkoły. W czerwcu 1983 roku zawarła związek małżeński z mieszkańcem Jugowa Henrykiem Keplingerem. Ślub państwo Keplingerowie zawarli w naszym kościele, a udzielił im go ówczesny proboszcz naszej parafii, ks. Henryk Krajewski. Tutaj też zamieszkali. W tym związku urodziły się dwie córki Aneta i Kamila. Śp. Ewa cieszyła się też posiadaniem jednej wnuczki. Przez kilka lat służyła nam w kościele, dbając o jego czystość. Przed śmiercią została zaopatrzona świętymi sakramentami. Została pochowana na cmentarzu parafialnym w Jugowie. Msza św. ofiarowana zmarłej przez uczestników pogrzebu, zostanie odprawiona w naszej świątyni 14 kwietnia o godz. 18.00.

Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie.