Dodano: 2014-10-15, śp. Bożena Jabłońska

W dniu 17 września 2014 roku zmarła nasza parafianka, mieszkanka Przygórza śp. Bożena Jabłońska. Śp. Bożena urodziła się 12 marca 1971 roku w Nowej Rudzie, w rodzinie państwa Kazimierza i Stefanii Siwek, w której wychowywała się z bratem i siostrą. W Przygórzu ukończyła szkołę podstawową. Po ukończeniu szkoły średniej podjęła pracę zawodową. Na jednej z pielgrzymek do Częstochowy poznała swojego przyszłego męża Janusza Jabłońskiego, z którym we wrześniu 1991 roku zawarli związek małżeński w Przygórzu. Ślubu udzielił im ówczesny proboszcz ks. Andrzej Kuźmicki. W tym związku urodziło się dwóch synów Kacper i Artur. Śp. Bożena zmarła po ciężkiej chorobie w szpitalu w Nowej Rudzie, wcześniej zaopatrzona świętymi sakramentami. Została pochowana na cmentarzu parafialnym w Przygórzu. Msza św. od uczestników pogrzebu zostanie odprawiona 21 października (wtorek) w Przygórzu   po nabożeństwie różańcowym.

Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie.