Dodano: 2014-10-14, śp. Danuta Rzepka

W dniu 20 października 2014 roku, odeszła na spotkanie z Panem Bogiem nasza parafianka, mieszkanka Jugowa,  śp. Danuta Rzepka. Urodziła się 20 kwietnia 1953 roku w Lewinie Kłodzkim w rodzinie państwa Bronisława i Cecylii Misel, w której wychowywała się z bratem i siostrą. W 1956 roku p. Misel przybyli do Jugowa i tutaj ojciec podjął pracę na kopalni. Tutaj śp. Danuta chodziła do szkoły podstawowej i w Jugowie przyjęła I Komunię św. Po ukończeniu szkół przez pewien czas pracowała w Czechach a następnie w Nowej Rudzie w kartoniarni. W 1978 roku wyszła za mąż za Stanisława Rzepkę w naszej jugowskiej świątyni. Przez ostatnie lata, ze względu na stan zdrowia, już nie pracowała. Została pochowana na cmentarzu parafialnym w Jugowie. Msza św. w jej intencji, ufundowana przez uczestników pogrzebu, zostanie odprawiona w czwartek 11 grudnia o godz. 17.00 w kościele parafialnym w Jugowie.

Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie