Dodano: 2014-09-19, ¶p. Iwona Sikora

Dnia 27 lipca 2014 roku zmarła   po długiej i ciężkiej chorobie nasza parafianka, mieszkanka Jugowa, ¶p. Iwona Sikora. Urodziła się 15 kwietnia 1965 roku w Nowej Rudzie, w rodzinie państwa Sylwestra i Stefanii Wawrzyniaków. Wychowywała się wraz z siostr± i bratem w Woliborzu, w którym mieszkali p. Wawrzyniakowie. W wieku dwudziestu lat, wraz z rodzin±, przeprowadziła się do Jugowa. Tutaj podjęła pracę i tutaj też wyszła za m±ż. Pracowała najpierw w zakładzie krawieckim w Nowej Rudzie, a potem w DPSp. W Nowej Rudzie. Doczekała się dwójki dzieci. Przy końcu życia ciężko zachorowała. Po długim leczeniu zmarła w szpitalu w Polanicy, zaopatrzona sakramentami ¶więtymi. Została pochowana na cmentarzu parafialnym w Jugowie.

Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie.