Dodano: 2014-04-18, ¶p. Jan Nowicki

W dniu 5 kwietnia 2014 roku zmarł nasz parafianin, mieszkaniec Jugowa ¶p. Jan Nowicki. Jan urodził się 5 lipca 1951 roku w Polnicy koło Czuchowa (woj. Koszalińskie). Wychowywał się w wielodzietnej rodzinie Józefa i Elżbiety. Jako mały o¶mioletni chłopiec przyjechał w 1959 roku wraz z rodzin±, w poszukiwaniu lepszego życia, do Głuszycy. Następnie rodzina p. Nowickich przeniosła się do Jugowa i tutaj ¶p. Jan mieszkał do końca życia. W 1969 roku podj±ł pracę w składnicy Lasów Państwowych w Ludwikowicach i przepracował tam 30 lat. W 1970 roku zawarł w Nowej Rudzie zwi±zek małżeński z Bogusław± Owczarek. W tym małżeństwie urodziła się dwójka dzieci (syn i córka). ¦p. Jan doczekał się wraz z żon± dwójki wnuków. Do końca życia mieszkał przy ulicy Głównej. Zmarł po krótkiej, ale ciężkiej chorobie w szpitalu w Nowej Rudzie.

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.