Dodano: 2014-03-21, Państwo Kazimierz i Jadwiga Gryz

Pięćdziesiątą rocznicę ślubu obchodzili nasi parafianie, mieszkańcy Jugowa, państwo Kazimierz i Jadwiga Gryz. Ślub zawarli 24 listopada 1963 roku w Dzikowcu, w którym mieszkała pani Jadwiga. Pani Jadwiga przyjechała do Dzikowca wraz z rodzicami i rodzeństwem w 1945 roku ze Stryja (Kresy Wschodnie). Pan Kazimierz pochodzi z Małopolski z miejscowości Iwkowej województwo krakowskie.  Po ślubie zamieszkali w Jugowie. Pan Kazimierz pracował na kopalni w Słupcu jako górnik dołowy. Pani Jadwiga pracowała jako ekonomistka w służbie zdrowia w Nowej Rudzie.  Państwo Gryzowie aktualnie są na zasłużonej emeryturze i cieszą się posiadaniem dwóch córek, które zawsze w trudnych chwilach, służą im pomocą. Mieszkają przy ulicy Jabłońskiej.

Plurimos Annos dostojni jubilaci.