Dodano: 2024-04-28, Rocznica I Komunii św.

Piękną tradycją w naszej ojczyźnie jest, oprócz I Komunii św., która w większości parafii odbywa się w maju, Rocznica I Komunii św. Po roku od przyjęcia tego sakramentu, dzieci przychodzą w swoich strojach komunijnych do kościoła, aby w towarzystwie rodziny i przyjaciół, podziękować Panu Bogu, za ten wielki dar, którego dostąpili rok temu. Także w naszej parafii, ta piękna uroczystość odbyła się w dzisiejszą niedzielę 28 kwietnia. Na mszy św. o godz. 11.30 dzieci w sposób czynny uczestniczyły we mszy św. w swoich komunijnych strojach (czytały Pismo św., śpiewały psalm responsoryjny, przewodniczyły modlitwie wiernych), a następnie przystąpiły do rocznicowej komunii św.

Parafia Jugów Parafia Jugów Parafia Jugów Parafia Jugów Parafia Jugów Parafia Jugów Parafia Jugów Parafia Jugów