Dodano: 2021-01-07, Ostatnie pożegnanie.

W dniu 3 stycznia  2021 roku odszedł  na spotkanie z Panem Bogiem i rozrachunek swojego życia  mieszkaniec Jugowa śp. Krystian Majchrzak. Był rodowitym jugowianinem. Urodził się 3 kwietnia 1951 roku w Jugowie jako syn Krystyny i Tadeusza. Całe swoje życie spędził w naszej miejscowości. Tu pobierał nauki w szkole podstawowej i przyjmował sakramenty. Następnie podjął naukę w szkołę   w Bożkowie. Po ukończeniu edukacji pracował trochę na kopalni, a potem imał się różnych zawodów. Był człowiekiem o wielu pasjach i talentach, praktycznie wszyscy znają go jako "złotą rączkę". Zajmował się najprzeróżniejszymi rzeczami, technika i elektronika były jego konikiem. Z zamiłowania był wędkarzem i  grzybiarzem. Lubił spotkania z ludźmi, angażował się we wszelkiego rodzaju spotkania, rajdy wydarzenia czy to sportowe czy kulturalne. Lubił podróże, książki, ciągle poszerzał wiedzę na tematy, które go interesowały. Był człowiekiem lubianym i pomocnym każdemu. Jego pogrzeb odbędzie się w sobotę 9 stycznia o godz. 12.15 na cmentarzu parafialnym w Jugowie.

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.