Dodano: 2024-04-24, Ostatnie pożegnanie

Swoje ziemskie życie zakończył w dniu 21 kwietnia 2024 roku i na spotkanie z Panem Bogiem odszedł nasz parafianin, mieszkaniec Jugowa śp. Bogusław Filip. Urodził się w Wałbrzychu w dniu 22 sierpnia 1978 roku. W rodzinie Mariana i Henryki wychowywał się wraz z bratem Krzysztofem. Całe jego życie było naznaczone cierpieniem, gdyż urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym i przez 46 lat swojego życia był pod opieką rodziny, a w ostatnich latach życia samej mamy. Mama dbała, aby Bogusława w czasie świąt regularnie odwiedzał ksiądz z błogosławieństwem i świętymi sakramentami. Został pochowany na cmentarzu parafialnym w Jugowie. Msza św. ofiarowana zmarłemu i jego rodzinie przez uczestników pogrzebu zostanie odprawiona 5 czerwca, a od sąsiadów 28 czerwca w kościele parafialnym.

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.