Dodano: 2024-02-10, Ostatnie pożegnanie

W dniu 5 stycznia 2024 roku swoje ziemskie życie zakończyła, po długiej i ciężkiej chorobie, nasza parafianka śp. Irena Kowalczyk. Była rodowitą jugowianką. W naszej miejscowości urodziła się 23grudnia 1957 roku, jako najmłodsza z trzech córek państwa Karola i Kazimiery Cajs. W naszej parafii przyjmowała wszystkie sakramenty wtajemniczenia chrześcijańskiego, a w Jugowie pobierała pierwsze nauki w tutejszej szkole. Po ukończeniu szkół podjęła pracę w ZPJ Drogosław i tam też przeszłą na emeryturę. 16 kwietnia 1986 roku wyszła w Jugowie za mąż także za jugowianina Andrzeja Kowalczyka. W tej rodzinie na świat przyszło dwóch synów. Śp. Irena cieszyła się także posiadaniem jednego wnuka. Została pochowana na cmentarzu parafialnym w Jugowie. Msza św. ofiarowana zmarłej przez uczestników pogrzebu zostanie odprawiona 26 kwietnia o godz. 18.00 w Jugowie.

Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie.