Dodano: 2024-01-14, Piękny koncert kolęd w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca z Nowej Rudy

Gościliśmy w dniu dzisiejszym w naszej parafii Zespół Pieśni i Tańca z Nowej Rudy. Na mszy św. o godz. 11.30 młodzi artyści wykonali kilka kolęd ze swojego repertuaru, występując w swoich pięknych estradowych strojach. Wersja kolęd, którą zaprezentowali, bardzo podobała się obecnym na mszy św. parafianom. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do występu Zespołu w naszym kościele, na czele z szefowa panią Ewą Miś Krzemińską. Mamy nadzieję, że nie była to ostatnia gościna w naszej parafii i serdecznie zapraszamy za rok.

Parafia Jugów Parafia Jugów Parafia Jugów Parafia Jugów Parafia Jugów Parafia Jugów Parafia Jugów Parafia Jugów Parafia Jugów Parafia Jugów