Dodano: 2024-04-06, Niedziela Bożego Miłosierdzia - 7 kwiecień 2024

8.45 – ¶p. Józef, Joanna, Anna Rudy

10.00 – ¶p. Edward, Helena Pawełek

11.30- ¶p. Ryszard Makles i zm. z rodziny Skałban

poniedziałek – 18.00 – W intencji Magdaleny w 30 r. ur. i Antoniny w 1 r. ur.

wtorek – 17.15– ¶p. Leszek Adamus, Marianna, Bronisław

18.00 – ¶p. Julianna Nowak (od s±siadów)

¶roda – 18.00 – ¶p. Jadwiga Sekuła i zm. z rodziny

Czwartek – 18.00 – ¶p. Iwona Sikora (10)

Pi±tek –17.15 – ¶p. Henryk Ławniczak (od uczestników pogrzebu)

18.00 – ¶p. Daniel Marcyniuk

Sobota – 18.00 – ¶p. Barbara Gryz i zm. z rodziny

Niedziela – 14 maj

8.45 – ¶p. Jan, Kazimiera Maryniak

10.00 – ¶p. Elżbieta Michalak

¶p. Regina Kupczak (15)

11.30 – W intencji Jadwigi i Władysława w 50 r. ¶lubu

2. Wspomnienia liturgiczne

- poniedziałek – Uroczysto¶ć Zwiastowania Pańskiego

1. W tym tygodniu msza ¶w. w Jugowie od poniedziałku do soboty o godz. 18.00. W Przygórzu w poniedziałek, wtorek i pi±tek. O 17.15

2. Dzisiejsza niedziela jest w Ko¶ciele Katolickim obchodzona jako niedziela Miłosierdzia Bożego. Ofiary na tacę przeznaczone s± na potrzeby „Caritas”.

3. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za ofiary i pomoc w przygotowaniu naszego ko¶cioła na ¶więta Wielkanocy

4. Jutro na nasz± parafię przypada obowi±zek tzw. wieczystej adoracji. Piętna¶cie min. przed msz± ¶w. będzie w Jugowie adoracja Naj¶więtszego Sakramentu.

5. Jutro z racji uroczysto¶ci Zwiastowania Pańskiego obchodzimy Dzień ¦więto¶ci Życia. Modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia do naturalnej ¶mierci. Każdy z nas może także podj±ć dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, czyli dziewięciomiesięczn± modlitwę za dziecko poczęte, ale zagrożone aborcj±.

6. W sobotę obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Pamiętajmy w modlitwach o tych wszystkich, którzy oddali życie w walce o woln± i niepodległ± Polskę.