Dodano: 2024-03-30, Zmartwychwstanie Pańskie - 31 marzec 2024 r

Intencje mszalne

6.30 – śp. Lucjan Drożdżowski, Michalina, Cezary, Danuta, Stanisław, Michał zm. z rodz.

10.00 – śp. Bronisława, Zygmunt Łasa, Zofia, Wiesław Osiccy, Ryszard i zm. dziadków

11.30 – śp. Edmund Makles (28)

Poniedziałek wielkanocny

8.45 – śp. Barbara Łaba

10.00 – śp. Stanisława Białoń

11.30 – śp. Teodora, Jan Krzemińscy

wtorek - 17.15 – śp. Józef, Władysława Jura i zm. rodzeństwo

18.00 - śp. Maria, Józef Topór, Janina

środa – 17.00 - śp. Genowefa Tokarz (24)

18.00 – śp. Czesława, Julian Halina i zm. rodzeństwo

czwartek – 17.15 – śp. Marek Parada (16)

18.00 – Dziękczynno błagalna za otrzymane łaski w minionym roku

piątek – 17.15 – śp. Władysław, Anna Dobosz

18.00 – śp. Władysław Machaj (18)

Sobota – 18.00 – śp. Michał, Stefania Jędorowicz

Niedziela 7 kwiecień

8.45– śp. Józef, Joanna, Anna Rudy

10.00 – śp. Edward, Helena Pawełek

11.30 – śp. Ryszard Makles i z rodziny Szpak i Skałban

2. Wspomnienia liturgiczne

1. Z okazji świąt wielkanocnych wszystkim parafianom jak i miłym gościom, składam serdeczne życzenia wielkanocne.

2. Jutro w drugi dzień świąt msze św. wg porządku niedzielnego. Jest to dzień, w którym w sposób szczególny otaczamy opieką uczelnie katolickie w naszej ojczyźnie.

3. W tym tygodniu msze św. w Jugowie od wtorku do soboty o godz. 18.00. W Przygórzu od wtorku do piątku o 17.15. W środę msza św. o 17.00

4. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu, oraz za przygotowanie naszej świątyni na Wielkanocne uroczystości. W sposób szczególny serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy wiele godzin poświęcili na przygotowanie naszej świątyni na dzisiejszą uroczystość.

5. Następna niedziela jest w Kościele Katolickim obchodzona jako niedziela Miłosierdzia Bożego. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na działalność naszej diecezjalnej Caritas.

6. We wtorek przypada 19 rocznica śmierci św. Jana Pawła II

7. W piątek z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

8. W środę w Jugowie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych

9. Za tydzień I Niedziela miesiąca. W Przygórzu zmiana tajemnic różańcowych