Dodano: 2024-04-14, Złote gody państwa Bogackich

Kolejny piękny jubileusz Złotych Godów obchodziliśmy w naszej parafii. W III Niedzielę Wielkanocy 14 kwietnia 2024 roku, za pięćdziesiąt lat wspólnego życia dziękowali Panu Bogu w kościele parafialnym Jadwiga i Władysław Bogaccy. Pan Władysław jest rodowitym jugowianinem i tutaj urodził się w 1951 roku. Przez wiele lat pracował na kopalni. Pani Jadwiga pochodzi z Drogosławia. Urodziła się w 1953 roku i swoje życie zawodowe przepracowała jako pielęgniarka. W 1974 roku zawarli w Drogosławiu związek małżeński. Całe swoje małżeńskie życie mieszkają w Jugowie. Cieszą się posiadaniem dwóch synów i czwórki wnuków.

Dostojni Jubilaci. Życzymy Bożego błogosławieństwa na dalsze wspólne lata małżeństwa. Plurimos Annos.

Parafia Jugów Parafia Jugów Parafia Jugów